Fatura Yazdırma Programı Sıkça Sorulan Sorular

Hayır gerekmiyor. Web tarayıcınız ile online olarak kullanırsınız. Faturanızı oluşturup, fatura yazdırma işlemini kolayca tamamlarsınız.

Hayır her fatura yazdırma için ayarlama yapmanız gerekmiyor. Sadece bir defa matbu faturanıza uygun ayarlama yapıp kaydetmeniz yeterlidir. Sonrasında istediğiniz kadar fatura oluşturup, fatura yazdrıma yapabilirsiniz.

Sistem fatura yazabilecek tüm yazıcılar için çıktı üretebilir. Bir defa doğru ayarlamayı yaptıktan sonra kolaylıkla fatura yazdırma yapabilirsiniz.

Evet, matbu faturanızın olması gerekiyor. Program matbu fatura üzerine yazdırıyor. Faturadaki boş kısımları gerekli bilgiler ile dolduruyor.

Evet destekliyor. Faturanızı oluştururken KDV tevkifatı seçebilir ve oranlarını yazabilirsiniz. (Bakınız: Tevkifatlı fatura)

Evet ekleyebilirsiniz. Faturanızı oluştururken Stopaj seçeneğini kullanıp yüzdesini yazabilirsiniz. (Bakınız: Faturada stopaj kesintisi)

Evet, geçmiş faturalarınızı listeleyebilirsiniz. Gerekiyorsa tekrar fatura yazdırma yapabilirsiniz.

Bu hizmet kapsamında cari hesap takibi sunulmamaktadır ancak; ihtiyacınız var ise gelişmiş özelliklere sahip Kobifit ürünümüze geçiş yapabilirsiniz. Üstelik kayıtlı müşteri ve faturalarınız kaybolmadan devam edersiniz.

Bu hizmet kapsamında alış faturaları kayıt edilmemektedir ancak; ihtiyacınız var ise gelişmiş özelliklere sahip Kobifit ürünümüze geçiş yapabilirsiniz. Üstelik kayıtlı müşteri ve faturalarınız kaybolmadan devam edersiniz.

Evet, müşterilerin temel bilgilerini kayıt ediyor. Böylece her defasında yazmanız gerekmiyor.

Bu hizmet kapsamında Stok-Depo özellikleri sunulmamaktadır ancak; ihtiyacınız var ise gelişmiş özelliklere sahip Kobifit ürünümüze geçiş yapabilirsiniz. Üstelik kayıtlı müşteri ve faturalarınız kaybolmadan devam edersiniz.

Evet, Excel içerisinden toplu fatura aktarımı yapabilirsiniz. Üstelik farklı tiplerdeki Excel dosyalarından eşleştirme yöntemi ile kolaylıkla aktarım yapabilirsiniz.

Evet, toplu ve seri olarak faturalarınızı yazdırabilirsiniz.

Evet, faturalarınızı liste olarak Excel, Word, Pdf gibi formatlarda dışarı aktarabilirsiniz.

Gelişmiş özelliklere sahip Kobifit ürünümüze geçiş yapabilirsiniz. Üstelik kayıtlı müşteri ve faturalarınız kaybolmadan devam edersiniz.